Меню Закрити

Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу

Відповідно до листа Директорату дошкільної, шкільної, позашкільної та інклюзивної освіти Міністерства освіти і науки України від 23 вересня 2021 року № 4/793-21 у закладах освіти області від 27 вересня до 01 жовтня 2021 року проходить Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу.

У закладах освіти проводяться тематичні заходи (уроки, зустрічі, обговорення, тренінги, форуми, конференції, квести тощо).

До попередження булінгу в закладах освіти залучаються працівники правоохоронних органів, охорони здоров’я, представники громадськості, батьки.

На сайті Міністерства освіти і науки України розміщено перелік організацій, які займаються проблемами протидії булінгу в Україні (режим доступу: https://mon.gov.ua/ua/osvita/zagalna-serednya-osvita/protidiya-bulingu/orgaizaciyi-yaki-zajmayutsya-pitannyami-buingu-v-ukrayini) та довідкові матеріали для проведення занять з дітьми щодо протидії булінгу (режим доступу: https://mon.gov.ua/ua/osvita/pozashkilna-osvita/vihovna-robota-ta-zahist-prav-ditini/bezpeka-ditej-v-interneti).

Інформаційні матеріали з питань протидії булінгу розміщено на блозі Навчально-методичного центру психологічної служби у системі освіти Чернігівської області (режим доступу: https://nmcps.blogspot.com/p/blog-page_28.html)

Долучаймося до акції та протидіймо булінгу разом!