Меню Закрити

Організація і проведення Міжнародного конкурсу з інформатики та комп’ютерної вправності Бобер

28 вересня 2021 року на базі Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського проведено обласний вебінар для вчителів інформатики закладів загальної середньої освіти «Організація і проведення Міжнародного конкурсу з інформатики та комп’ютерної вправності Бобер».

Наталія Євтушенко, доцент кафедри природничо-математичних дисциплін та ІКТ в освіті ЧОІППО імені К.Д. Ушинського ознайомила учасників вебінару з інформацією про підсумки Міжнародного конкурсу з інформатики та комп’ютерної вправності «Бобер» у 2020–2021 н. р. та організацію конкурсу  «Бобер»  у 2021–2022 н. р.

Дмитро Покришень, завідувач кафедри природничо-математичних дисциплін та ІКТ в освіті ЧОІППО імені К.Д. Ушинського звернув увагу на важливості організації учнівських інтелектуальних конкурсів як одного з засобів пошуку, підтримки талановитих учнів та активізації творчої діяльності вчителів.

Володимир Ліпін, вчитель інформатики Прилуцької  гімназії № 1 ім. Георгія Вороного поділився досвідом проведення конкурсу «Бебрас–2020» в умовах пандемії COVID–19

Шановні колеги, нагадуємо, що конкурс «Бебрас-2021» відбудеться 7-12 листопада 2021 року. До участі запрошуються учні 2-11-х класів. Більш детальна інформація про Конкурс та матеріали для підготовки висвітлені в мережі Інтернет на сайті http://bober.net.ua.