28 вересня 2021 року на базі Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського проведено обласний вебінар для вчителів інформатики закладів загальної середньої освіти «Організація і проведення Міжнародного конкурсу з інформатики та комп’ютерної вправності Бобер».

Наталія Євтушенко, доцент кафедри природничо-математичних дисциплін та ІКТ в освіті ЧОІППО імені К.Д. Ушинського ознайомила учасників вебінару з інформацією про підсумки Міжнародного конкурсу з інформатики та комп’ютерної вправності «Бобер» у 2020–2021 н. р. та організацію конкурсу  «Бобер»  у 2021–2022 н. р.

Дмитро Покришень, завідувач кафедри природничо-математичних дисциплін та ІКТ в освіті ЧОІППО імені К.Д. Ушинського звернув увагу на важливості організації учнівських інтелектуальних конкурсів як одного з засобів пошуку, підтримки талановитих учнів та активізації творчої діяльності вчителів.

Володимир Ліпін, вчитель інформатики Прилуцької  гімназії № 1 ім. Георгія Вороного поділився досвідом проведення конкурсу «Бебрас–2020» в умовах пандемії COVID–19

Шановні колеги, нагадуємо, що конкурс «Бебрас-2021» відбудеться 7-12 листопада 2021 року. До участі запрошуються учні 2-11-х класів. Більш детальна інформація про Конкурс та матеріали для підготовки висвітлені в мережі Інтернет на сайті http://bober.net.ua.