Меню Закрити

Обласний вебінар для вчителів-логопедів інклюзивно-ресурсних центрів

13 жовтня 2021 року на базі Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського відбувся обласний вебінар для вчителів-логопедів інклюзивно-ресурсних центрів з проблеми «Роль вчителя-логопеда інклюзивно-ресурсного центру в забезпеченні педагогічного супроводу та наданні корекційно-розвиткових послуг дітям з особливими освітніми потребами».

З вітальним словом до учасників заходу звернулася проректор Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського  Ірина Лисенко, к. пед.н., доцент.

У рамках проведення вебінару було висвітлено ряд питань, зокрема:

особливості професійної діяльності вчителя-логопеда в інклюзивному освітньому просторі (Марина Полякова,  методист ресурсного центру підтримки інклюзивної освіти);

методи та прийоми роботи з дітьми з  тяжкими порушеннями мовлення в умовах інклюзивно-ресурсного центру (Тетяна Баранова, вчитель-логопед КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» Прилуцької міської ради);

особливості діяльності вчителя-логопеда інклюзивно-ресурсного центру (Вороніна Євгенія, вчитель-логопед КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» Ічнянської міської ради).

Учасники  вебінару ділилися  досвідом щодо забезпечення логопедичного супроводу та надання корекційно-розвиткових послуг дітям з особливими освітніми потребами в інклюзивно-ресурсному центрі.

У заході  взяли участь 23 вчителі-логопеди інклюзивно-ресурсних центрів області. Усі учасники отримали сертифікати.

Методист  РЦПІО

Марина Полякова