Орієнтовний план-графік супервізії для педагогічних прцівників Нової української школи в 2021 році

Інформуємо, що відповідно до листа МОН України від 11.08.2021       №1/9-409 «Про деякі питання реалізації субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» у 2021 році» з метою професійного розвитку вчителів початкових класів передбачено організацію та проведення супервізії.

Мета супервізії – корегування освітнього процесу відповідно до завдань Нової української школи, надання допомоги в подоланні професійних труднощів вчителів початкових класів, наставництво.

Здійснювати супервізію у Чернігівській області будуть підготовлені фахівці, перелік яких зазначено у списку регіональних тренерів, супервізорів підвищення кваліфікації вчителів початкових класів, відповідно до Концепції «Нова українська школа».

Лист ЧОІППО імені К.Д. Ушинського від 12.11.2021 № 21/01-12/830 “Про організацію супервізії для педагогічних працівників початкової освіти у 2021 році”

Орієнтовний план-графік організації та проведення супервізії в 2021році