Засідання науково-методичної ради

Науково-методична рада

18 листопада 2021 р. об 11.00 відбудеться онлайн засідання НМР за адресою провулок Коцюбинського, 4, ауд. 112

Порядок денний:

1. Соціально-педагогічний супровід сім’ї дитини з особливими освітніми потребами (з досвіду роботи Радченко Валентини Брониславівни, соціального педагога Прилуцької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернету І-ІІ ступенів Чернігівської обласної ради) (Доповідає Третиннікова Л.А.).
  2. Формування громадянської компетентності як засобу соціалізації учнів та орієнтації на успіх (з досвіду роботи Логвін Галини  Вікторівни, учителя географії Деснянського навчально-виховного комплексу «Гімназія – загальноосвітня школа І ступеня» Деснянської селищної ради) (Доповідає Ахметова Л.В.).
  3. Білінгвізм як спосіб інтеграції учнів в європейський полікультурний соціум (з досвіду роботи Москаленко Зінаїди Федосіївни, учителя німецької мови Борзнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Христини Алчевської Борзнянської районної ради Чернігівської області) (Доповідає Одінцова Л.П.).
  4. Адаптація першокласників до навчання в умовах Нової української школи (з досвіду роботи Колесник Галини Вікторівни, практичного психолога Ріпкинської гімназії імені Софії Русової Ріпкинської районної ради) (Доповідає Дрозд О.М.).
  5. Розгляд методичних матеріалів педагогічних працівників області. (Доповідає Лисенко І.В.).
  6. Розгляд програм гуртків закладів позашкільної освіти. (Доповідає ЛисенкоІ.В.).