Форум виставка «Здорові діти – здорова нація. Інновації в фізичній культурі»

Міністерство освіти і науки України, Комітет фізичного виховання та спорту МОН України, Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» у партнерстві з Рухом Олександра Педана «ДжуніорЗ» та спортивними федераціями 4 грудня 2021 року проводять форум виставку «Здорові діти – здорова нація. Інновації в фізичній культурі».
Захід проводиться з метою поєднання наукового, практичного та
інноваційного потенціалу вчителів з фізичної культури закладів загальної середньої освіти (ЗЗСО), тренерів, керівників ЗЗСО, працівників департаментів, науковців, експертів, компаній, медіа для пошуку інноваційних рішень, підвищення обізнаності з питань реформи «Нової української школи» в галузі фізичної культури, реалізації програми Президента України «Здорова Україна»,
запровадження інноваційних методик в практику діяльності ЗЗСО, співпраця з активними парками, громадами, знайомство з методами відбору якісного спортивного інвентарю, обладнання.
В межах форуму-виставки на вас чекають:
Дискусійна панель з питань реалізації програми Президента України «Здорова Україна» в закладах освіти;
Презентація варіативних модулів модельної навчальної програми
для вчителів і фахівців фізичної культури (практичні майстер-класи з 12 варіативних модулів);
Спортивний фестиваль школярів «JuniorZ» (запрошуються команди
ЗЗСО, участь для усіх бажаючих вільна, без поразок. Кожен учасник
отримає футболку та сертифікат фестивалю. Попередня реєстрація є
обов’язковою);
Виставка спортивного інвентарю та обладнання від компаній – Sport Lab – майданчик для практичного випробовування зразків
спортивного інвентарю та обладнання;
Лекторій від експертів, науковців, практиків, що охоплюють ключові сфери діяльності ЗЗСО у справі збереження здоров’я дітей;
Комунікація з провідними партнерами заходу, компаніями, їх
учасниками та експертами;
Розіграші подарунків від партнерів форуму-виставки.
Форум-виставка відбудеться 4 грудня 2021 року за адресою: м. Київ, 02000, вулиця Фізкультури, 1, Національний університет фізичного виховання і спорту України.
Початок заходу о 10:00. Детальна програма заходу буде надіслана
учасникам після попередньої реєстрації. Попередня реєстрація учасників форуму-виставки є обов’язковою за покликанням:
https://forms.gle/NEjxSJzbAnG1cUKS7 або на e-mail: juniorz.edu@gmail.com

Лист Міністерства освіти і науки України від 24.11.2021 № 1/20499-21 “Про проведення форуму-виставки «Здорові діти – здорова нація.
Інновації в фізичній культурі»”