Інформація про проведення І етапу ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики

23 січня 2022 року в колегіумі № 11 (директор Світлана Рубан) відбувся I тур III (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики.

За рейтингом загальна кількість учасників ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики  становила 232 учні, за заявками – 78, фактично в змаганнях взяли участь 63 здобувачі освіти закладів загальної середньої освіти з 18 територіальних громад області. Інтелектуальні змагання було проведено із дотриманням протиепідемічних заходів.

Юних математиків привітали Віктор Довбня, проректор з науково-педагогічної роботи Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського, доктор філософських наук,  який  побажав учасникам творчого натхнення, подальшого зростання та особистих досягнень на теренах математики; Валерій Лось, голова журі обласного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади  з математики, професор кафедри прикладної математики Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», доктор фізико-математичних наук, доцент, побажав всім успіхів, гарних результатів та не зупинятися на досягнутому, долати нові вершини в математичній науці; Ганна Тур, методист з математики відділу природничо-математичних дисциплін, вітаючи юних поціновувачів математики, побажала впевненості та результативності.

І тур ІІІ етапу олімпіади з математики було проведено за завданнями розробленими Державною науковою установою «Інститут модернізації змісту освіти», що орієнтовані на рівень складності завдань IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із математики.

Для керівників команд проведено семінар із актуальних питань підготування учнів до олімпіади з математики. Віктор Довбня, висловив щиру вдячність учителям за підготовку учнів до інтелектуальних змагань, Інна Вошкіна, завідувачка відділу роботи з обдарованими учнями, висловила щиру вдячність учителям за підготовку учнів до інтелектуальних змагань  акцентувала увагу  на особливостях конкурсних випробувань з математики.

До оцінювання олімпіадних робіт були залучені провідні вчителі області, науковці Національного технічного університету «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Ніжинського національного університету імені Миколи Гоголя, Національного університету «Чернігівська політехніка», Національного університету «Чернігівський колегіум»  імені  Т.Г. Шевченка.

Компетентне журі об’єктивно перевірило роботи учасників.

Бажаємо учасникам олімпіади з математики успіхів та інтелектуальних перемог!