ІІІ етап Всеукраїнський учнівських олімпіад з німецької та французької мов

23 січня 2022 року  на базі Чернігівського колегіуму № 11 Чернігівської міської ради (директор Світлана Рубан) відбувся обласний етап Всеукраїнських учнівських олімпіад із німецької та французької мов. Захід було проведено з дотриманням протиепідемічних вимог.

Відповідно до рейтингу в змаганні мали взяти участь 53 учасники (німецька мова ‒ 41, французька ‒ 12); згідно з заявками ‒ 36 (німецька мова ‒ 27, французька ‒ 9). Фактично в інтелектуальному змаганні взяли 32 здобувачі освіти (німецька мова ‒ 23, французька ‒ 9) із 5 територіальних громад області та 2 закладів обласного підпорядкування.

Учасників привітали Надія Удовиченко, доцент кафедри німецької мови Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, кандидат педагогічних наук, голова журі з німецької мови та Олена Лось, доцент кафедри іноземної філології Національного університету «Чернігівська політехніка», кандидат філологічних наук, голова журі з французької мови.

Юні філологи демонстрували свої знання з чотирьох видів іншомовної мовленнєвої діяльності (аудіювання, усна мовленнєва компетенція, читання, творча письмова робота). Оцінювання відповідей здійснювали вчителі німецької та французької мов, науково-педагогічні працівники Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського.

Бажаємо учасникам подальших інтелектуальних звершень!