Обласний вебінар «Батьківство в цифрову епоху: кібервиховання та цифрове батьківство»

26 січня відбувся обласний вебінар для педагогів усіх категорій “Батьківство в цифрову епоху: кібервиховання та цифрове батьківство”.

Учасники вебінару ознайомилися зі змінами в інституті батьківства, основними трендами кібервиховання, ризиками для дітей згідно з Національною концепцією захисту дітей у цифровому середовищі, сучасними оптиками у галузі шарентінгу.

Старший викладач кафедри психології координатор всеукраїнського експерименту “Стандартизація наскрізної соціально-психологічної моделі масового впровадження медіаосвіти у вітчизняну психологічну практику” по Чернігівській області, кіберпсихолог Анищенко Л. О., презентувала результати емпіричного дослідження ” Вивчення деяких аспектів цифрового батьківства педагогів Чернігівської області” та познайомила здобувачів освіти зі специфікою кібервиховання в умовах WEB 4.0.

Пані Умеренкова Н.Ф., науковий співробітник лабораторії психології масової комунікації та медіаосвіти  ІСПП НАПН  України, кандидат психологічних наук, провела психосоматичний практикум “Здоров’я дітей та медіапрактики” та повідомила дані актуальних емпіричних досліджень.

Пані Буковська О.О. , завідувачка кафедри психології, доцент, кандидат психологічних наук, ознайомила слухачів вебінару  з доповіддю “Здоров’язберігаюча кіберпсихологія” та практичними вправами з нейрогімнастики.

Пані Бієнко Н.А., старший викладач кафедри психології, експертка з питань емоційного інтелекту, провела тренінг “Роль емоційного інтелекту в практиках цифрового батьківства”.

Пані Борисенко  О.І., директорка ЗДО (ясла-садок) №9 «Лілея» Ніжинської міської ради Чернігівської області, виступила з практичною доповіддю “Формування медіаінформаційної грамотності батьків для успішної реалізації завдань БКДО”

Обласний вебінар дістав схвальні відгуки аудиторії, що було відображено у вдячних коментарях у соціальних мережах.