Інформація про відбірковий етап першого туру конкурсу «Учитель року-2022» у номінації «Інформатика»

24 січня – 27 січня 2022 року проведено відбірковий етап першого туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року -2022» у номінації «Інформатика». У відбірковому етапі брали участь 43 педагоги.

24 січня проводилося комп’ютерне тестування, під час якого учасники конкурсу демонстрували рівень професійної компетентності на знання предмета і методики його викладання.

25 – 27 січня відбулося конкурсне випробування «Методичний практикум», упродовж якого учителі інформатики презентували рівень методичної підготовки та знання предмету. Серед підготовлених членами журі завдань методом жеребкування обрано три задачі. У перший день учасникам необхідно було запропонувати тему для спільної роботи в Google-таблицях. Другого конкурсного дня учасники розкривали взаємозв’язок між словами «Число», «Людина», «Комп’ютер» в контексті предмета «Інформатика». Третього дня учасники створювали карту знань, яку можна запропонувати учням для підсумкового уроку з теми «Інформація. Інформаційні процеси».

На основі рейтингу, укладеного за загальною кількістю балів, одержаних під час конкурсних випробувань відбіркового етапу, визначено 5 учасників фінального етапу конкурсу:

1. Цибулько Микола Володимирович, учитель ліцею №15;
  2. Хрол Наталія Петрівна, учитель загальноосвітньої спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів фізико-математичного профілю № 12 м. Чернігова
  3. Кудя Ольга Володимирівна, учитель Старобілоуського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Новобілоуської сільської ради Чернігівського району Чернігівської області;
  4. Кіндєєв Павло Вікторович, учитель Ніжинського ліцею Ніжинської міської ради Чернігівської області при Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя;
  5. Йовенко Наталія Миколаївна, учитель гімназії № 31 гуманітарно-естетичного профілю.

Шановні учасники, запрошуємо Вас до фінального етапу, який відбудеться 01- 03 лютого 2022 року дистанційно.

Бажаємо успіхів та перемог!