Відбірковий етап першого туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2022» в номінації «Мистецтво» (музичне мистецтво)

24-27 січня 2022 року Чернігівським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського в онлайн форматі проведено відбірковий етап першого туру Всеукраїнського  конкурсу «Учитель року-2022» в номінації «Мистецтво» (музичне мистецтво). У зазначеному заході взяло участь 26 осіб.

24 січня педагоги демонстрували рівень професійної компетентності на знання предмета і методики його викладання (конкурсне випробування «Тестування»).

25-27 січня відбулося конкурсне випробування «Майстер-клас», упродовж якого учителі мистецької освітньої галузі демонстрували вміння адаптувати власну педагогічну ідею (методи, прийоми роботи) до специфіки навчальних тем та вікових особливостей учнів.

Кейс конкурсного випробування (клас, навчальна тема) визначався окремо для кожного конкурсанта/конкурсантки шляхом жеребкування.  Вибір методів, прийомів роботи педагоги здійснювали самостійно з урахуванням власної педагогічної ідеї.

На основі рейтингу, укладеного за загальною кількістю балів, одержаних під час конкурсних випробувань відбіркового етапу, визначено 5 учасників фінального етапу конкурсу:

1. Маричевська Юлія, Прилуцька загальноосвітня школа I-III ступенів № 14 Прилуцької міської ради Чернігівської області.
  2. Маховка Сергій, ліцей № 15 м. Чернігова.
  3. Ляшенко Альона, Носівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Носівської міської ради Чернігівської області.
  4. Рубан-Оленіч Інна, Світличненський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Варвинської селищної ради Прилуцького району Чернігівської області.
  5. Лапко Ірина, Володьководівицький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Носівської міської ради Чернігівської області.

Фінальний етап відбудеться 01-03 лютого 2022 року дистанційно.

Міцного здоров’я, творчого натхнення та перемог!

Оргкомітет