05 лютого 2022 року на базі Чернігівського колегіуму № 11 Чернігівської міської ради (директор Світлана Рубан) відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови. Захід було проведено з дотриманням протиепідемічних вимог.
Відповідно до рейтингу загальна кількість учасників становила 84 особи, згідно із заявками ‒ 71. Фактично в інтелектуальному змаганні взяли участь 53 здобувачі освіти (9 клас ‒ вісімнадцять, 10 клас ‒ сімнадцять, 11 клас ‒ вісімнадцять) із 13 територіальних громад області, 2 закладів обласного підпорядкування та приватного закладу освіти. Представники 16 команд демонстрували свої знання з англійської мови.
Учасників привітали та побажали перемог Віктор Довбня, проректор Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського, доктор філософських наук та Тетяна Ларіна, голова журі, завідувач кафедри прикладної лінгвістики Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, кандидат педагогічних наук, доцент.
Юні знавці англійської мови традиційно виконували завдання 4 турів (аудіювання, читання, усна мовленнєва компетенція, творча письмова робота).
Оцінювання відповідей здійснювали вчителі англійської мови області, науково-педагогічні працівники Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського.
Бажаємо учасникам подальших інтелектуальних звершень!

