Меню Закрити

«РодовідУчитель – 2022»: стартує всеукраїнський освітньо-методологічний відбір

З метою виявлення та поширення кращого досвіду дистанційного навчання в закладах загальної середньої освіти Громадська  організація «РОДОВІДсвіт» за інформаційної та науково-методичної підтримки Інституту модернізації змісту освіти проводить Всеукраїнський освітньо-методологічний відбір «РодовідУчитель – 2022» (далі – відбір «РодовідУчитель»).

Учасниками відбору можуть стати вчителі початкових класів та вчителі, які викладають навчальні предмети (інтегровані курси) на рівні базової середньої освіти. Фіналісти, яких визначить експертна рада відбіркового етапу, презентуватимуть відеозаписи фрагментів дистанційних уроків, технологічну карту до кожного з них, дидактичний матеріал та інструкції для учнів.

Відбір «РодовідУчитель» проводитиметься в дистанційній формі відповідно до Регламенту Всеукраїнського освітньо-методологічного відбору «РодовідУчитель». Для ознайомлення перейдіть за покликанням: https://cutt.ly/SGNKluv

Терміни відбору «РодовідУчитель»:

08 – 20 травня 2022 року – відбірковий етап (заповнення  аплікаційної

форми за покликанням https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScie7CpC-egyeKKbgxiHVZGu9qXd8iSE0uOObSUcuJ-i-xPRw/viewform ):

21-27 травня 2022 року – робота експертної ради відбіркового етапу;

28 травня 2022 року – оприлюднення результатів відбіркового етапу на сайті ІМЗО;

29 травня – 10 червня 2022 року – фінальний етап (подання матеріалів учасниками);

11-20 червня 2022 року – робота експертної ради фінального етапу;

22 червня 2022 року –  оприлюднення результатів відбору на сайті ІМЗО.

Матеріали переможців відбору «РодовідУчитель» розміщуватимуться на освітньо-інноваційній платформі «РОДОВІДшкола». Кожен РодовідУчитель отримає грошову винагороду від засновника відбору.