Меню Закрити

Про онлайн школу з програмування

Директорат дошкільної, шкільної, позашкільної та інклюзивної освіти Міністерства освіти і науки України інформує, що Громадська організація «Фундація розвитку інновацій» продовжує реалізацію проєкту з організації літньої безкоштовної онлайн школи з основ програмування мовою Java, заняття в якій розпочнуться 14-го червня 2022 року.

Метою створення літньої онлайн школи з основ програмування є ознайомлення та якомога більш раннє залучення школярів, починаючи з 5 класу, до реальної розробки програмного забезпечення засобами сучасного програмування, що в подальшому може стати для старшокласників основою для отримання престижної професії. Особливо корисним навчання в школі може бути для випускників. Також до навчання запрошуються учителі, які зможуть використати набуті знання в освітньому процесі.

Навчання в школі проводитиметься згідно двох навчальних програм, розрахованих для учнів 5-7-х та 8-11-х класів. Відповідно Навчальна програма онлайн школи базується на змістовій частині комплекту відеоматеріалів «Програмування на Java», що має гриф «Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах».

Детальну інформацію про онлайн школу розміщено на веб-сайті: https://school.idf.ua/

Лист Про онлайн школу з програмування