Меню Закрити

Відбувся підсумковий етап XXII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

24 червня 2022 року відбувся довгоочікуваний  підсумковий етап XXII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Фінал відбувається в онлайн-режимі. Організаторами конкурсу є МОН, МБФ «Ліга українських меценатів» і Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти».

Сила українського слова вкотре об’єднає тисячі учнів, студентів і курсантів, які перебувають в Україні та за її межами. До змагання долучилися здобувачі освіти нашої області. Тридцять осіб виконали завдання підсумкового етапу: двадцять чотири учні закладів загальної середньої освіти, один учень закладу професійної (професійно-технічної) освіти, два студенти закладів фахової передвищої освіти і три студенти закладів вищої освіти.

До учасників звернувся Сергій Шкарлет, Міністр освіти і науки України:  «В умовах жорсткої агресії рф ми володіємо безцінним скарбом – мовою, адже саме вона формує націю, ідентичність, громадянську свідомість і об’єднує серця. Бажаю учасникам творчих звершень і мирного життя під українським небом. Упевнений, що Ви продемонструєте досконалий рівень знань і віртуозне володіння словом».

Бажаємо обдарованим учням творчого натхнення та перемог!