Всеукраїнський челендж «Яка вона, якісна освіта?»

Термін проведення челенджу: вересень-листопад 2022 року
Метою челенджу є обмін досвідом між освітянами, які підтримують розбудову та становлення якісної освіти України, скеровують свою професійну педагогічну майстерність на можливі шляхи підвищення якості освітньої діяльності, постійне вдосконалення яких сприятиме ефективній реалізації Державного стандарту дошкільної освіти та Державного стандарту початкової освіти задля успіху кожної дитини та країни в цілому.
До участі у Всеукраїнському челенджі запрошуються науковці, науково-педагогічні та педагогічні працівники, методисти з питань дошкільної та початкової освіти закладів післядипломної педагогічної освіти, педагогічні працівники закладів дошкільної та початкової освіти.
Напрями челенджу:
1. Компетентнісний, діяльнісний та інтегрований підходи до реалізації Державного стандарту дошкільної освіти / Державного стандарту початкової освіти.
2. Створення якісного комфортного середовища в роботі з дітьми
дошкільного віку / учнями 1-4 класів.
3. Використання цифрових технологій в освітньому процесі закладів дошкільної освіти / початкової освіти.
4. Практика та інструменти оцінювання у закладах дошкільної освіти /початкової освіти.
5. Дистанційне навчання – один із шляхів здійснення якісного освітнього процесу закладів дошкільної освіти / початкової освіти.
6. Наступність між дошкільною та початковою освітою – шлях до створення єдиного якісного освітнього процесу.
7. Професійне зростання педагога – шлях до його творчої самореалізації.

Робоча мова челенджу: українська.
Формат челенджу: дистанційний.
12 вересня – 01 листопада 2022 року асинхронно: шляхом перегляду та обговорення відеоматеріалів, тез, поданих учасниками на онлайн-платформі.
02 листопада 2022 року синхронно у вигляді онлайнової панельної дискусії (покликання на зустріч буде надіслано учасникам 01 листопада на електронні адреси, вказані під час реєстрації).
Участь у роботі челенджу є безкоштовною.
Для включення вашого матеріалу у програму челенджу та розміщення його на онлайн-платформі необхідно до
5 вересня 2022 року зареєструватися
(заповнити заявку учасника) за покликанням
Адреса оргкомітету та контактні телефони
: вул. Велика Перспективна,
39/63, м. Кропивницький, 25006, комунальний заклад «Кіровоградський
обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені
Василя Сухомлинського», кафедра дошкільної та початкової освіти (каб.413).
Е-mail: koippo3@ukr.net.
Інформаційний лист-запрошення