Меню Закрити

Про продовження навчання з мінної
небезпеки на спеціальній онлайн-платформі

Міністерство освіти і науки України інформує, що громадською організацією «Асоціація саперів України»  у період від 11 березня до 18 липня 2022 року було проведено онлайн-навчання педагогічних працівників з усіх регіонів України за курсом «Навчання з попередження ризиків, пов’язаних із вибухонебезпечними предметами».
За цей період для проходження курсу було зареєстровано понад 36975 тис. педагогічних працівників, з яких 25310 успішно склали іспит та отримали відповідні сертифікати.
У зв’язку з величезним попитом користувачів на проходження навчального курсу , за сприянням Державного департаменту США через Посольство США в Україні, Асоціація у співробітництві з громадською організацією «Прометеус» розробила нову освітню онлайн-платформу на базі
освітньої платформи Prometheus, яка зможе охопити десятки тисяч користувачів одночасно.
Враховуючи широкомасштабну війну російсько-окупаційних військ фактично на всій території України, вбачаємо за необхідність продовження проходження курсу педагогічними працівниками закладів загальної середньої та дошкільної освіти України.
У подальшому набуті знання і навички педагогів дозволять їм проводити заняття з безпекових питань, зокрема з попередження ризиків, пов’язаних із вибухонебезпечними предметами, для відповідної цільової аудиторії, насамперед для дітей та учнів.
Курс розрахований на 30 годин онлайн-навчання.
Реєстрація за посиланням: https://courses.prometheus.org.ua/courses/UDA

Початок навчання розпочнеться з 28 липня 2022 року

Лист Міністерства освіти і науки України від 26.07.2022 №1/8470-22 “Про продовження навчання з мінної небезпеки на спеціальній онлайн-платформі”