Вебінар для директорів закладів загальної середньої освіти

Впродовж липня-серпня 2022 року для вчителів інформатики та технологій закладів загальної середньої освіти було проведено 6 вебінарів для вчителів інформатики закладів загальної середньої освіти щодо можливості участі школярів у Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності «WorldSkills Ukraine» (далі – Конкурс) за junior-компетенціями: «Кібербезпека», «Вебтехнології», «Інтернет речей», «Мережне та системне адміністрування», «Мобільна робототехніка», «Мехатроніка».
За результатами проведених онлайн-заходів, зацікавленості вчителів у підготовці учнів до Конкурсу, заплановано установчий вебінар для керівників закладів загальної середньої освіти.
Орієнтовний порядок денний:
1. Міжнародний рух WorldSkills та його розвиток в Україні.
2. Огляд компетенцій WorldSkills, пов’язаних з інформаційними
технологіями (вікова категорія учасників 12-14 та 14-16 років).
3. Умови підготовки команд для участі у змаганнях.
Вебінар відбудеться
4 жовтня 2022 року об 11:00. Тривалість – 1 година.
Реєстрація на вебінар:

Лист Міністерства освіти і науки України від 16.09.2022 № 1/10862-22 “Про вебінар для директорів закладів загальної середньої освіти”