Відбувся обласний вебінар для вчителів та асистентів вчителів інклюзивних класів

04 жовтня  2022 року відбувся обласний вебінар для вчителів та асистентів вчителів інклюзивних класів з проблеми «Адаптація і соціалізація дітей з особливими освітніми потребами в умовах учнівського колективу».

Відкрила вебінар завідувачка відділу інклюзивного навчання та закладів освіти інтернатного типу Людмила Зленко, яка познайомила слухачів із програмою та тематикою виступів.

Дарія Литвяк, методист відділу інклюзивного навчання та закладів освіти інтернатного типу, поінформувала учасників вебінару про соціалізацію дитини з особливими освітніми потребами в інклюзивному середовищі.

Людмила Гальонка, методист Ресурсного центру підтримки інклюзивної освіти висвітлила питання адаптації дітей з особливими освітніми потребами в інклюзивному середовищі в умовах воєнного стану.

Софія Степаненко, вчитель закладу загальної середньої освіти № 6 м. Чернігова, поділилась власним досвідом щодо адаптації навчального середовища до потреб дитини з особливими освітніми потребами.

Методист відділу                                                                 Дарія ЛИТВЯК