Меню Закрити

Відбулися онлайн-тренінги з теми «Діяльнісний підхід в НУШ»

Впродовж 24 – 27 жовтня 2022 року відбулися онлайн-тренінги з теми «Діяльнісний підхід в НУШ» The LEGO Foundation (тренер Ольга Гончаренко) для шкільних команд закладів-учасників всеукраїнського інноваційного освітнього проєкту за темою “Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення для закладів загальної середньої освіти в умовах реалізації Державного стандарту базової середньої освіти” (пілотних закладах). В області учасниками Проєкту є 4 школи:

  • Ніжинська гімназія № 10 Ніжинської міської ради Чернігівської області;
  • Прилуцький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 7 (Ліцей № 7) Прилуцької міської ради Чернігівської області,
  • Ріпкинський ліцей Ріпкинської селищної ради;
  • Гімназія № 31 гуманітарно-естетичного профілю Чернігівської міської ради як наступниця загальноосвітньої школи І ступеня № 25 Чернігівської міської ради.

Метою онлайн-зустрічей було упровадження діяльнісного методу навчання в освітній процес закладів загальної середньої освіти як способу реалізації ідей та змісту Нової української школи і відповіді на питання як навчати дітей сьогодні. Адже підхід, спрямований на розвиток ключових компетентностей і наскрізних умінь особистості; застосування теоретичних знань на практиці; формування здібностей до самоосвіти і командної роботи; успішну інтеграцію в соціум і професійну самореалізацію в майбутньому.

Проведені зустрічі (тренер Ольга Гончаренко) є важливою тренінговою та методичною підтримкою педагогів закладів-учасників всеукраїнського інноваційного освітнього проєкту за темою «Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення для закладів загальної середньої освіти в умовах реалізації Державного стандарту базової середньої освіти».