Засідання обласної творчої групи вчителів мовно-літературної освітньої галузі (іншомовна освіта)

15 листопада 2022 року на базі Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського у режимі відеоконференції було проведено розширене засідання обласної творчої групи вчителів іноземної мови − учасників проєкту всеукраїнського рівня з теми «Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення для закладів загальної середньої освіти в умовах реалізації Державного стандарту базової середньої освіти».

У заході взяли участь педагоги Ніжинської гімназії № 10 Ніжинської міської ради (Олена Іващенко, Ірина Шадура), Прилуцького закладу загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів № 7 (ліцей № 7) Прилуцької міської ради (Вікторія Каліш, Роксолана Радченко), Ріпкинського ліцею Ріпкинської селищної ради (Лариса Лопата), гімназії № 31 гуманітарно-естетичного профілю (Ліна Бондар, Анастасія Пінчук, Лілія Полякова, Юрій Радін) та науково-педагогічні працівники обласного інституту Юлія Британ, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри філологічних дисциплін та методики їх викладання, Інна Кончиц, методист відділу виховної роботи та позашкільної освіти, Людмила Ремидовська, методист відділу суспільно-філологічних дисциплін.

У ході інтерактивної взаємодії учасники групи розглянули професійні ролі сучасного вчителя НУШ (модератори Євгенія Булгакова, регіональний координатор, завідувач відділу суспільно-філологічних дисциплін та Лілія Одінцова, методист відділу, старший викладач кафедри філологічних дисциплін та методики їх викладання).

Учителі англійської, німецької та французької мов проаналізували  навчально-методичне забезпечення з іноземних мов для закладів загальної середньої освіти в умовах реалізації Державного стандарту базової середньої освіти (6 клас).

Олена Іващенко, Лариса Лопата та Ірина Шадура долучилися до активного обговорення питання «Ключові компетентності як основа інтегрованого навчання».

Педагоги обмінялися досвідом використання онлайн-застосунків для планування та проведення уроків.

Інформація підготовлена методистами відділу суспільно-філологічних дисциплін