Всеукраїнська науково-практична конференція «Упровадження ІКТ в освітній процес: сучасні рішення та перспективи розвитку»

25 листопада 2022 року Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» у рамках Чотирнадцятої міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2022» проводить Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Упровадження ІКТ в освітній процес: сучасні рішення та
перспективи розвитку».
У програмі заходу передбачено висвітлення наступних питань: застосування інформаційно-комунікаційних технологій в освітньому процесі, дослідницьке навчання учнів предметів природничо-математичного циклу з використанням комп’ютерно-орієнтованих методичних систем.
Підключення учасників заходу до онлайнового перегляду за
покликанням:

Лист ДНУ “Інститут модернізації змісту освіти” від 22.11.2022 № 21/08-186  “Про проведення Всеукраїнської науково-практичної конференції «Упровадження ІКТ в освітній процес:
сучасні рішення та перспективи розвитку»