Проведено обласний вебінар для вчителів інформатики закладів загальної середньої освіти

29 листопада 2022 року на базі Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського проведено обласний вебінар для вчителів інформатики закладів загальної середньої освіти «Особливості навчання інформатики: вибіркові модулі  для 10-11 класів, рівень стандарту».

Дмитро Покришень, завідувач кафедри природничо-математичних дисциплін та ІКТ в освіті ЧОІППО імені К.Д. Ушинського звернув увагу на важливість впровадження інноваційних технологій, методів та форм в освітній процес. Зокрема у своєму виступі зазначив, що інноваційні технології сприяють формуванню в учнів цілісного сприйняття навколишнього світу, надають можливість подолати дисциплінарну розрізненість наукового знання, вивільняють навчальний час для повноцінного здійснення профільної диференціації у навчанні.

Наталія Євтушенко, доцент кафедри природничо-математичних дисциплін та ІКТ в освіті ЧОІППО імені К.Д. Ушинського ознайомила учасників вебінару з можливостями викладання вибіркового модуля “Тривимірне моделювання” засобами електронного середовища “ІТ-книга” (https://itknyga.com.ua/), використання форм інтерактивного навчання, що запропоновані авторами посібника “Інформатика: тривимірне моделювання (вибірковий модуль для учнів 10-11 класів, рівень стандарту) / М.А. Домаскіна, Т.В. Тихонова (Харків: Ранок, 2021).

Анонсувала нову “Навчальну програму курсу для вчителів інформатики, математики закладів загальної середньої освіти «Основи 3D-моделювання у викладанні предметів інформатичної та математичної освітніх галузей Нової української школи” (уклад. Євтушенко Н.В., Ракута В.М.)  https://drive.google.com/file/d/1ahWixi3bvMzqHc8NGA555JZA7O01MvKL/view.

Олена Смирнова, методист відділу природничо-математичних дисциплін доповіла з питання “Особливості викладання інформатики у 2022/2023 навчальному році”.

Валерій Ракута, старший викладач кафедри природничо-математичних дисциплін та ІКТ в освіті здійснив огляд ресурсів, що можуть бути використані вчителями для викладання інформатики (вибіркові модулі для 10-11 класів, рівень стандарту).