Меню Закрити

Інформація про засідання науково-методичної ради ЧОІППО імені К. Д. Ушинського

Науково-методична рада

01 грудня 2022 року відбулося чергове засідання науково-методичної ради ЧОІППО імені К. Д. Ушинського.

Валентина Поводиренко, заступник директора з навчально-виховної роботи Ніжинської ЗОШ І-ІІІ ст. № 7 Ніжинської міської ради Чернігівської області, представила учасникам ради досвід роботи Наталії Цокоти, завідувача бібліотеки Ніжинської ЗОШ І-ІІІ ст. № 7 Ніжинської міської ради Чернігівської області, з теми «Виховання соціально компетентного здобувача освіти в умовах інформатизації освітнього простору».

Наталія Цокота розповіла про різні форми роботи із читачами бібліотеки: вікторини, бесіди, акції, квести, віртуальні подорожі в міста, де є пам’ятники літературним героям, круглі столи на актуальні теми, книжкові виставки тощо, що застосовує у практичній роботі для виховання соціально компетентного здобувача освіти.

Зоя Салай, методист Чернігівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою Чернігівської обласної ради, презентувала учасникам засідання науково-методичної ради досвід роботи Людмили Голован, учителя Чернігівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою Чернігівської обласної ради, з теми «Формування конкурентоспроможної особистості шляхом використання інноваційних технологій на уроках інформатики».

Людмила Голован, учитель Чернігівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою Чернігівської обласної ради, поінформувала присутніх про використання сучасних інноваційних технологій на уроках інформатики, успіхи вихованців в творчих конкурсах, цікаві креативні проєкти ліцеїстів.

Члени науково-методичної ради схвалили та рекомендували до використання в практичній діяльності педагогічними працівниками області 10 методичних рекомендацій.

Секретар НМР                                                                   Тетяна  ПРИГОДІЙ