Про проведення обласного вебінару з теми «Організаційно-методичне забезпечення проведення III етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із інформатики, інформаційних технологій, технологій (трудового навчання)»

20 січня 2023 року на базі Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К. Д. Ушинського проведено обласний вебінар із теми «Організаційно-методичне забезпечення проведення III етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із інформатики, інформаційних технологій, технологій (трудового навчання)» для спеціалістів органів управління освітою місцевого самоврядування, які відповідають за питання загальної середньої освіти, керівників професійних спільнот педагогічних працівників територіальних громад із інформатики, інформаційних технологій, технологій (трудового навчання).

Із вітальним словом до учасників обласного вебінару звернувся  Юрій Літош, завідувач відділу природничо-математичних дисциплін інституту.

Олена Смірнова, методист відділу природничо-математичних дисциплін, висвітлила питання щодо організації та проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із інформатики, інформаційних технологій.

Людмила Борисенко, методист відділу природничо-математичних дисциплін, ознайомила учасників вебінару з актуальними питаннями підготування та проведення ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з технологій (трудового навчання).

Юрій Горошко, голова журі IІI етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики, завідувач кафедри інформатики і обчислювальної техніки Національного університету «Чернігівський колегіум»  імені Т. Г. Шевченка, доктор педагогічних наук, професор, наголосив на методичних аспектах підготовки учнів закладів загальної середньої освіти до інтелектуальних завдань із інформатики.

Дмитро Покришень, голова журі IІI етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій, завідувач кафедри природничо-математичних дисциплін та інформаційно-комунікаційних технологій в освіті Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К. Д. Ушинського, кандидат педагогічних наук, доцент, зосередив увагу на особливостях олімпіадних завдань із інформаційних технологій.

Григорій Джевага, доцент кафедри педагогіки, психології та методики технологічної освіти ННІ професійної освіти та технологій    Національного      університету      «Чернігівський колегіум»     імені Т.Г. Шевченка, кандидат педагогічних наук, доцент  акцентував увагу на особливостях виконання завдань IІI етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з технологій (трудового навчання).

Світлана Мазуренко, голова журі IІI етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з технологій (трудового навчання), доцент кафедри професійної освіти та безпеки життєдіяльності ННІ професійної освіти та технологій Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка, кандидат педагогічних наук, доцент, долучилася до обласного вебінару.

Інформація підготовлена відділом

природничо-математичних дисциплін

Актуальні питання підготування та проведення ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з технологій (трудового навчання)

Актуальні питання підготування та проведення III етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із інформатики та інформаційних технологій