Меню Закрити

Інформація про проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики, німецької мови, біології, історії

21 січня 2023 року відбувся ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики та німецької мови.

У олімпіаді з фізики взяли участь здобувачі освіти від 5 територіальних громад (Менської, Бахмацької, Новобасанської, Варвинської, Ічнянської), 3 закладів освіти обласного підпорядкування (Ніжинський обласний педагогічний ліцей, Чернігівський обласний науковий ліцей,  Чернігівський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою) та Приватного підприємства «Приватний заклад освіти «МудрАнгелики». Відповідно до рейтингу загальна кількість учасників обласного етапу становила 55 здобувачів освіти 8-11 класів, заявки були подані від 26 учнів, учасниками стали 20. Найбільшу кількість учасників на олімпіаді було представлено від Чернігівського обласного наукового ліцею (5 учнів), Новобасанської територіальної громади (4 учні).

Учасниками олімпіади з німецької мови стали здобувачі освіти 9-11 класів від 2-х територіальних громад (Дмитрівської, Варвинської по 1 учню) та 2-х закладів освіти обласного підпорядкування (Ніжинський обласний педагогічний ліцей, Чернігівський обласний науковий ліцей по 2 учні). Відповідно до рейтингу загальна кількість учасників – 14, фактично участь взяли 6 здобувачів освіти, відповідно до поданих заявок.

22 січня 2023 року відбувся ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з біології та історії.

В олімпіаді з біології взяли участь здобувачі освіти 8-11 класів від 7 територіальних громад (Менської, Бахмацької, Дмитрівської, Новобасанської, Плисківської, Варвинської, Ічнянської) та 3 закладів освіти обласного підпорядкування. Відповідно до рейтингу загальна кількість – 48 учнів 8-11 класів, за заявками – 31 учень, учасниками стали 30 школярів. Найбільшу кількість здобувачів освіти було представлено від Менської територіальної громади (5 учнів) та від Чернігівського обласного наукового ліцею (5 учнів).

В олімпіаді з історії взяли участь учні 8-11 класів від 8 (Менської, Бахмацької, Дмитрівської, Новобасанської, Варвинської, Ічнянської, Кіптівської, Седнівської) територіальних громад, 3 закладів освіти обласного підпорядкування та Приватного підприємства «Приватний заклад освіти «МудрАнгелики». Згідно з рейтингом загальна кількість учасників – 50, відповідно до заявок – 37 учнів, фактична кількість учасників – 33. Найбільшу кількість здобувачів освіти на олімпіаді було представлено від Чернігівського обласного наукового ліцею (5 учнів) та від Бахмацької, Новобасанської, Варвинської, Ічнянської територіальних громад (по 4 учні).

Під час дії правового режиму воєнного стану в Україні олімпіади відбулися в змішаній (очній та дистанційній) формі.