Меню Закрити

Проведено засідання школи молодого спеціаліста для працівників психологічної служби закладів освіти області

14 березня 2023 року Навчально-методичним центром психологічної служби у системі освіти Чернігівської області Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського проведено засідання школи молодого спеціаліста для працівників психологічної служби закладів освіти області із проблеми «Організація та зміст роботи фахівців психологічної служби: традиції та інновації».

Методистом Навчально-методичного центру психологічної служби у системі освіти Людмилою Третинніковою учасникам засідання роз’яснено черговість атестаційних періодів та їх підготовку до атестації у між атестаційний період, розглянуто ведення професійної документації практичними психологами та соціальними педагогами, надано алгоритм реєстрації на курси підвищення кваліфікації при ЧОІППО імені К.Д. Ушинського.

Олена Дрозд, методист Навчально-методичного центру психологічної служби у системі освіти, ознайомила присутніх з етапами встановлення емоційної рівноваги та арт-терапевтичними техніками для зняття психоемоційної напруги в учасників освітнього процесу.

Участь у заході взяло 40 осіб із числа працівників психологічної служби закладів освіти області зі стажем менше 5 років.