Меню Закрити

До уваги педагогів області!

Творчий колектив видавництва «Ранок» із незламного Харкова передає вітання та свій внесок у світле майбутнє дітей — громадян України, де б вони зараз не перебували. Ми щиро впевнені, що спільні зусилля мають вагоме значення для розвитку освітнього процесу України та сприяють вихованню нового конкурентоспроможного покоління.

Підручники видавництва, що апробувалися в освітньому процесі в пілотних 6-х класах закладів загальної середньої освіти–учасників інноваційного освітнього проєкту всеукраїнського рівня за темою «Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення для закладів загальної середньої освіти в умовах реалізації Державного стандарту базової середньої освіти», отримали гриф «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України» (наказ МОН України від 08.03.2023 № 254) та візьмуть участь у конкурсному відборі підручників (крім електронних) для здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників у 2023–2024 роках (5–6 клас).

Ознайомитися з підручниками для 6 класу від видавництва «Ранок» можна за покликанням https://i-ranok.weblium.site/  або за покликаннями, наведеними в Додатку. Всі підручники мають інтерактивний та методичний супровід: електронний додаток до підручника на інтерактивній платформі IZZІ, спільноти в соціальній мережі Facebook, Viber, щотижневий супровід (майстер-класів і вебінарів, консультацій на актуальні теми).

Перелік підручників для 5 і 6 класів закладів загальної середньої освіти, створених видавництвом «Ранок» за модельними навчальними програмами для 5–9 класів Нової української школи