Меню Закрити

Швейцарсько-український проєкт DECIDE — у ЧОІППО імені К.Д. Ушинського

28 березня 2023 року в інституті відбулася зустріч з експертами DECIDE – Швейцарсько-українського проєкту «Децентралізація для розвитку демократичної освіти», який реалізується консорціумом ГО DOCCU та Цюріхським педагогічним університетом (PHZH) за підтримки Швейцарії, представленої Посольством Швейцарії в Україні.

У заході взяли участь Олена Соронович, заступник начальника Управління освіти і науки Чернігівської ОДА, Анатолій Заліський, ректор ЧОІППО імені К.Д. Ушинського, науково-педагогічні та педагогічні працівники інституту.

Ректор презентував діяльність інституту як центру безперервної освіти педагогічних працівників, науково-методичного супроводу розвитку інноваційного освітнього середовища в регіоні в умовах реалізації завдань нової української школи. Анатолій Андрійович ознайомив із результатами роботи інституту за 2022 рік, акцентував увагу на сучасне освітнє середовище закладу: навчальні аудиторії, які оснащені мультимедійними комплексами, комп’ютерні класи, тренінгові аудиторії з інтерактивними панелями та багатофункціональними пристроями. Завідувачі кафедрами та відділами презентували освітні хаби інституту як майбутні осередки співпраці під час реалізації проєкту, який спрямований на підтримку реформ в освіті.

Валентина Полторак, менеджерка Швейцарсько-український проєкту «Децентралізація для розвитку демократичної освіти», ознайомила із напрямками співпраці з обласною військовою адміністрацією, ЧОІППО імені К.Д. Ушинського щодо відновлення освітньої галузі регіону впродовж п’яти років, акцентувала увагу на впровадженні освітньої ініціативи «Стаємо сильнішими разом!» задля створення безпечного психологічного та фізичного простору в школі та громаді в умовах воєнного стану.

Проєкт реалізується з метою проходження навчання з питань демократії та прав людини, активного громадянства, проведення тренінгів та консультацій для педагогів та управлінців територіальних громад. Переможці конкурсного відбору DECIDE (Березнянська, Коропська, Менська та Чернігівська територіальні громади), отримають експертну підтримку в розробці та реалізації освітніх стратегій у співпраці з менторами ЧОІППО імені К.Д. Ушинського.