Меню Закрити

Відбувся обласний вебінар для заступників директорів із виховної роботи та вихователів закладів освіти інтернатного типу обласного підпорядкування

30 березня 2023 року відбувся обласний вебінар для заступників директорів із виховної роботи та вихователів закладів освіти інтернатного типу обласного підпорядкування з проблеми «Формування інклюзивного суспільства. Технологія виховання інклюзивної культури в освітньому середовищі».

Відкрив вебінар Анатолій Заліський, ректор інституту, який акцентував увагу учасників на необхідності та розвитку як інклюзивної освіти, так і спеціальної.

Людмила Зленко, завідувачка відділу інклюзивного навчання та закладів освіти інтернатного типу, познайомила присутніх з особливостями формування інклюзивного освітнього середовища для забезпечення всебічного розвитку дитини.

Марина Бурковська, методистка відділу, висвітлила питання формування інклюзивної культури в закладі освіти інтернатного типу.

Ірина Сморгунова, заступник директора з виховної роботи КЗ «Сосницький НРЦ», поділилась досвідом виховання толерантних відносин між дітьми з різними можливостями здоров’я.

Ольга Привалова, заступник директора з навчально-виховної роботи КЗ «Прилуцький НРЦ», розповіла про виховання інклюзивної культури в дітей молодшого шкільного віку.

Лариса Чорнуха, заступник директора з виховної роботи КЗ «Борзнянський ліцей», висвітлила питання формування культури прийняття та соціальної інклюзії осіб з особливими потребами у підлітків.

Завершився вебінар підбиттям підсумків.

Матеріали до вебінару розміщені на сайті відділу.

Методистка відділу                                           Марина БУРКОВСЬКА