Меню Закрити

Вітаємо переможців ХVІ Міжнародного конкурсу з українознавства

Школярі Чернігівщини стали учасниками у ХVІ Міжнародному конкурсі з українознавства для учнів 8–11 класів закладів загальної середньої освіти, який відбувся у березні 2023 року відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 07.10.2022 № 1/11869-22 «Про організацію ХVІ Міжнародного конкурсу з українознавства для учнів 8–11 класів закладів загальної середньої освіти» на базі Науково-дослідного інституту українознавства у місті Києві.

Метою Конкурсу є залучення молоді до пізнання України й українського світу через індивідуально-пошукові форми роботи, розвиток інтелектуального потенціалу учнів на засадах українознавства. Конкурс є одним із засобів формування соціально-культурної, громадянської та лідерської компетентностей молоді.

Від Чернігівської області кращими були визначені 15 науково-дослідних робіт учнів 8–11 класів (список переможців додається).

Дякуємо учням, які стали переможцями конкурсу, та їхнім керівникам за високий рівень наукових розвідок, спрямованих на відстоювання національних цінностей, збереження та утвердження національної ідентичності, дослідження актуальних аспектів безпеки України. Інформаційно-культурний фронт є надзвичайно важливим для наближення Перемоги!

Щиро бажаємо переможцям успіхів та натхнення у дослідженнях!