Меню Закрити

Інформація про засідання творчої групи вчителів історії «пілотних» закладів загальної середньої освіти із теми «Нова українська школа:перехід на наступний рівень. Громадянська та історична освітня галузь 6 клас»

18 травня відбулось засідання творчої групи вчителів історії «пілотних» закладів загальної середньої освіти з теми «Нова українська школа:перехід на наступний рівень. Громадянська та історична освітня галузь 6 клас».

Нова українська школа передбачає цілком новий підхід до процесу оцінювання. «Які види оцінювання навчальних досягнень учнів є в базовій середній освіті?», «Які нормативні документи регулюють оцінювання адаптаційного циклу навчання?», «Що підлягає оцінюванню та як часто потрібно його здійснювати?», «Чим свідоцтво навчальних досягнень відрізняється від табеля навчальних досягнень попередніх років?», саме цим питанням був присвячений виступ методиста відділу суспільно-філологічних дисциплін Фарбак Т.М.

Учителі історії «пілотних» класів, Мандзюк О.В., Сусло О.І., Сурмачевська О.В., поділились досвідом запровадження формувального оцінювання в адаптаційному циклі навчання, акцентували увагу на питаннях використання різних видів оцінювання навчальних досягнень учнів та ролі оцінювання у мотивації для успішного навчання.

Тетяна Фарбак,

методист відділу

суспільно-філологічних дисциплін