Меню Закрити

До уваги!

Відповідно до Стратегії національно-патріотичного виховання, затвердженої Указом Президента України від 18.05.2019 № 286/2019, одним із напрямів формування патріотичних почуттів у дітей і молоді є підтримка та розвиток сімейних традицій, активне залучення сім’ї до процесу національно-патріотичного виховання.

З метою підготовки учнівської та студентської молоді до сімейного життя, усвідомлення важливості відповідального ставлення до планування сім’ї та власного репродуктивного здоров’я була розроблена освітня програма «Школа подружнього життя».

Програма «Школа подружнього життя» рекомендована МОН України для використання в 9-11 класах як курс морально-етичного спрямування та включена до переліків навчальної літератури, рекомендованої Міністерством освіти і науки України для використання у закладах освіти у 2022-2023 рр. – https://bit.ly/3EispJy. Це є єдиний курс підготовки молоді до подружнього життя, рекомендований МОН та Мінмолодьспорту України для впровадження.

Громадська організація «Моє покоління» запрошує керівників структурних підрозділів управління освітою територіальних громад, директорів, заступників директорів з навчально-виховної роботи, педагогів–організаторів, вчителів предметів духовно-морального спрямування, психологів ЗЗСО та інших зацікавлених вчителів, а також керівників, вихователів, вчителів та психологів закладів професійно-технічної освіти до участі в онлайн-семінарі за програмою «Школа подружнього життя», який відбудеться на онлайн-платформі ZOOM 2 червня, о 14.00.

Тривалість заходу 3 години.

Участь безкоштовна.

Покликання для участі: https://us02web.zoom.us/j/81267751681?pwd=T2NmR0dUYVYyUFFjM3lCT2RteGlOdz09  або https://bit.ly/3os3CA9

Ідентифікатор конференції: 812 6775 1681

Код доступу: 524003

Додатково, якщо хтось не встигне долучитися до конференції в ZOOM, можна буде приєднатися до заходу на каналі в YouTube за покликанням: https://bit.ly/3JY0q5E