Меню Закрити

Інформація про проведення обласного вебінару

12 вересня 2023 року відбувся обласний вебінар для консультантів Центрів професійного розвитку педагогічних працівників, спеціалістів місцевих органів управління освітою та вчителів історії.

Олександр Мокрогуз, завідувач кафедри суспільних дисциплін та методики їх викладання, висвітлив питання програмового забезпечення викладання предметів освітньої галузі «Громадянська та історична освіта» у адаптаційному періоді Нової української школи, окреслив перспективи викладання історії в циклі базового предметного навчання, проаналізував модельні навчальні програми для 7-9 класів.

Тетяна Фарбак, методист відділу суспільно-філологічних дисциплін, звернула увагу на нормативні документи щодо організації викладання предметів освітніх галузей «Громадянська та історична освіта» й «Суспільствознавство», надала методичні рекомендації до оцінювання навчальних досягнень учнів з історії.

Юлія Поцелуйко, методист відділу суспільно-філологічних дисциплін, висвітлила питання викладання правознавства та інтегрованого курсу «Громадянська освіта» у 2023-2024 навчальному році. Учасники ознайомились із переліком основних навчальних програм та програм курсів за вибором, навчальною та методичною літературою, отримали інформацію щодо змін в законодавстві України, які повинні бути враховані у викладанні. Окрема увага була приділена навчальним ресурсам із медіаосвіти.

Участь у вебінарі взяли понад сто педагогічних працівників області.

 Інформація підготовлена відділом суспільно-філологічних дисциплін

Навчально-методичне забезпечення освітнього процесу вибір модельних програм

ВИКЛАДАННЯ ІСТОРІЇ У 2023-2024 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ

Правознавство, громадянська освіта. 2023-2024 навчальний рік