Науково-методична рада

26 жовтня 2023 р. о 14.00 відбудеться засідання НМР за адресою провул. Коцюбинського, 4, ауд. 112

Порядок денний:

1. Використання елементів тренінгової роботи для активізації пізнавальної діяльності учнів на уроках основ здоров’я (з досвіду роботи Чернявської І. В, учителя основ здоров’я Блистівського закладу загальної середньої освіти I-ІІІ ступенів Менської міської ради). (Доповідає Кузьменко Т. М.)
  2. Про підсумки проведення національного мультипредметного тесту 2023 року у Чернігівській області. (Доповідає Кузьменко І. І.)
  3. Розгляд програм гуртків з позашкільної освіти. (Доповідає Лисенко І. В.).
  4. Розгляд навчальних програм з позашкільної освіти дослідницько-експериментального напряму Обласного комунального позашкільного навчального закладу «Чернігівська Мала академія наук учнівської молоді» Чернігівської обласної ради. (Доповідає Лисенко І.В.).