Обласна творча майстерня педагогів закладів позашкільної освіти

20 жовтня 2023 року відділом виховної роботи та позашкільної освіти Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського на базі КПНЗ Чернігівського обласного Палацу дітей та юнацтва проведено засідання обласної творчої майстерні педагогів закладів позашкільної освіти обласного підпорядкування з теми «Педагогічні пошуки та удосконалення майстерності педагогів закладів позашкільної освіти художньо-естетичного напряму» (10 осіб).

Жанна Хлопіна, методист Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського, висвітила тему  «Новітні компетентності керівника гуртка художньо-естетичного напряму».

Міні-тренінг «Використання арт-терапевтичних методик на заняттях гуртка художньо-естетичного напряму» провела Олена Дружина, методист КПНЗ Чернігівського обласного Палацу дітей та юнацтва.

Тетяна Седень, керівник гуртка КПНЗ Чернігівського обласного Палацу дітей та юнацтва, представила традиційні осінні свята українців.

Майстер-клас «Декоративні гарбузи» провела Оксана Федун, завідувач відділу КПНЗ Чернігівського обласного Палацу дітей та юнацтва.

У межах заходу учасники відвідали бібліотеку закладу.