Задля майбутнього й попри війни: проєкти, що змінюють освіту

Під такою назвою на базі Чернігівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №3 Чернігівської міської ради відбулося засідання обласного педагогічного клубу «На крилах творчості» (15 осіб).

У заході взяли участь:  Тетяна ДАВИДЕНКО, заступник директора з виховної роботи КЗ  «Городнянський ліцей № 2» Городнянської міської ради, Андрій ЗАНОСІЄНКО, заступник начальника з виховної роботи Чернігівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою, Людмила МАТЯХ, директор Ніжинської гімназії №2 Ніжинської міської ради Чернігівської області, Надія ПОГРЕБЕЦЬ, учитель Чернігівської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 Чернігівської міської ради, Тетяна ПОТАПОВА, головний спеціаліст відділу інституційного аудиту управління Державної служби якості освіти у Чернігівській області, Світлана СИДОРЕНКО, заступник директора з виховної роботи Бахмацького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст. №5 Бахмацької міської ради, Валентина СИМОНЕНКО, заступник директора з навчально-виховної роботи Володьководівицького ліцею Носівської міської ради, Олександра СМЕЛЯНСЬКА, учитель Ніжинської гімназії №17 Ніжинської міської ради; Валентина ТРЕЙТЯК, заступник директора з виховної роботи Южненського ліцею Парафіївської селищної ради, Микола ШПАК, директор Михайло-Коцюбинського ліцею Михайло-Коцюбинської селищної ради, Олена ЯКОВЧУК, директор Чернігівської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 Чернігівської міської ради.

Особливо приємно, що на довгоочікувану зустріч завітали члени Клубу минулих років, які зараз працюють в інших сферах діяльності. Зокрема, Ніна МОРЕНЕЦЬ (Любецька територіальна громада), Галина ПЕТРУША (Парафіївська територіальна громада), Наталія ХАЛІМОН (Куликівська територіальна громада).

Своє вітальне слово присутнім адресувала Олена ЗЛОБІНА, завідувач відділу виховної роботи і здорового способу життя ЧОІППО імені К.Д. Ушинського, керівник обласного педагогічного клубу «На крилах творчості».

Зацікавленість присутніх викликали презентаційцні меседжі Олени ЯКОВЧУК, директора Чернігівської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 Чернігівської міської ради («Задля майбутнього й попри війни: проєкти, що змінюють освіту») та Оксани КОВАЛЕНКО, заступника директора навчально-виховної роботи Чернігівської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 Чернігівської міської ради («Надолуження освітніх втрат, як засіб підвищення мотивації у процесі виховання»).

Майстерки «Lego світ» та «Соціально значущі проекти: виховний аспект» для учасників Клубу провели Олег БАРБАСОВ, Андрій ГОЛОВАЩЕНКО, Тетяна КОНОНЕНКО, Олена ЄРЕМЕНКО, учителі інформатики, керівники гуртків робототехніки Чернігівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.  №3 Чернігівської міської.

Творчу майстерку «Музикотерапії, як один з напрямків психоемоційної підтримки здобувачів освіти» (з досвіду роботи пришкільного табору) презентувала педагогам Надія ПОГРЕБЕЦЬ, учитель української мови та музичного мистецтва Чернігівської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 Чернігівської міської ради.

Педагоги здійснили екскурсію «Безпека – пріоритет освітнього процесу» школою та до укриття.

У освітньому центр DLC закладу відбувся відкритий діалог «Виховання здобувачів освіти в умовах воєнного часу: виклики, ризики та ефективні рішення».

Атмосфера добра, творчості, єдності, радості від зустрічі з колегами панувала під час засідання.

«Суперова зустріч! Суперові враження! Ви той потік, який обертає колесо освіти! – написала свої враження у фейсбуці Олександра СМЕЛЯНСЬКА, учасниця Клубу з 2005 року.