Меню Закрити

Вітаємо Чернігівську команду «Північна брама» з успішним виступом на Всеукраїнському учнівському турнірі істориків

Чернігівська команда знавців історії «Північна брама» здобула диплом ІІІ ступеня у фінальному етапі Всеукраїнського учнівського турніру істориків, який відбувався від 30 жовтня до 3 листопада 2023 року у місті Чернівці.

Запропонована тематика турніру була присвячена 90-им роковинам Голодомору 1932-1933 років – геноциду українського народу та стосувалася сучасних подій російсько-української війни.

Учасниками турніру стали учні Комунального закладу «Чернігівський обласний науковий ліцей» Чернігівської обласної ради: Діана Поліщук, Вероніка Шупило – учениці 10 класу; Карина Моруга, Іван Жаров та Роман Мірошниченко – учні 11 класу. Керівником команди був призначений Андрій Волинець, старший викладач кафедри суспільних дисциплін та методики їх викладання Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського.

У вільний від змагань час,  учні мали можливість познайомитися з історією та сьогоденням міста Чернівці, поспілкуватись із однолітками з інших областей України.

Організатори Всеукраїнського учнівського турніру істориків, звертаючись до учасників, зазначили: «Сьогоднішній турнір це не тільки інтелектуальні змагання, це заклик до нашої національної ідентифікації, єдності та незламності. Це шана нашому минулому, культурній спадщині та потужний меседж майбутньому, яке залежить від наших сьогоднішніх рішень та дій».

Вітаємо переможців та дякуємо педагогічному колективу Комунального закладу «Чернігівський обласний науковий ліцей»! Здобутки наших обдарованих учнів наближають Україну до Перемоги!