Науково-методична рада

23 листопада 2023 р. о 10.00 відбудеться засідання науково-методичної ради за адресою провул. Коцюбинського, 4, ауд. 112

Порядок денний:

1. Упровадження сучасних форм методичної роботи з педагогічними кадрами (з досвіду роботи Соловей Валентини Василівни, заступника директора з навчально-виховної роботи Ріпкинського ліцею імені Софії Русової Ріпкинської селищної ради) (Доповідає Пригодій Т. М.).
  2. Роль управлінської діяльності у формуванні творчої особистості учня та вчителя в умовах розбудови нової української школи (з досвіду роботи Павленко Людмили  Іванівни, директора Козелецького ліцею №1 Козелецької селищної ради) (Доповідає Баришовець Н. П.).
  3. Особливості організації освітнього процесу при викладанні біології у рамках освітнього проєкту «Інтелект України» (з досвіду роботи Куценко Олени  Анатоліївни, учителя біології Чернігівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 29 Чернігівської міської ради) (Доповідає Нікитенко Н. В.)
  4. Розгляд програм гуртків з позашкільної освіти. (Доповідає Лисенко І. В.).
  5. Розгляд методичних матеріалів педагогічних працівників області. (Доповідає Лисенко І .В.).