Меню Закрити

Відбувся обласний вебінар для заступників директорів із виховної роботи та вихователів закладів освіти інтернатного типу та навчально-реабілітаційних центрів

15 листопада 2023 року відбувся обласний вебінар для заступників директорів із виховної роботи та вихователів закладів освіти інтернатного типу та навчально-реабілітаційних центрів з проблеми «Формування життєвих навичок успішної самореалізації вихованців закладів освіти інтернатного типу». 

Ірина Лисенко, проректор інституту, відкрила вебінар та розповіла про професійний розвиток педагогічних працівників, а також особливості атестації педагогів.

Людмила Зленко, завідувачка відділу інклюзивного навчання та закладів освіти інтернатного типу, познайомила слухачів з принципами та прийомами педагогічної взаємодії як фактора розвитку особистості дитини.

Марина Бурковська, методистка відділу інклюзивного навчання та закладів освіти інтернатного типу, розповіла про розвиток life skills у вихованців закладів освіти інтернатного типу та презентувала методичні матеріали для використання в роботі. 

Марія Солодовник, методистка відділу інклюзивного навчання та закладів освіти інтернатного типу, проінформувала про організацію безпечної комунікації дітей в сучасному онлайн просторі.

Надія Сокол, заступник директора з виховної роботи КЗ «Березнянський навчально-реабілітаційний центр» Чернігівської обласної ради, познайомила з досвідом роботи закладу щодо формування сімейних цінностей у дітей з особливими освітніми потребами.

Наталія Губар, голова методичного об’єднання вихователів КЗ «Черешенський ліцей» Чернігівської обласної ради, поділилась досвідом роботи закладу щодо формування в учнівської молоді готовності до вибору професії.

Виступи спікерів були актуальними, цікавими, практично корисними та супроводжувалися презентаціями.

Запис вебінару та методичні матеріали до нього розміщені на сайті відділу інклюзивного навчання та закладів освіти інтернатного типу «Інклюзія в навчальному закладі»

Методистка відділу                                           Марина БУРКОВСЬКА