Меню Закрити

Для фахівців ІРЦ проведено педагогічний подіум з проблеми «Використання інноваційних технологій в корекційно-розвитковій роботі фахівця інклюзивно-ресурсного центру»

22 листопада 2023  року ресурсним центром підтримки інклюзивної освіти проведено вебінар у форматі педагогічного подіуму з проблеми «Використання інноваційних технологій у корекційно-розвитковій роботі фахівця інклюзивно-ресурсного центру».

Питання використання інноваційних та імерсивних технологій у корекційно-розвитковій роботі висвітлили методисти центру Ніна Пименова та Оксана Шаркевич.

Марина Сірик, фахівець КУ «ІРЦ» Прилуцької міської ради, презентувала свій досвід роботи з дітьми з особливими освітніми потребами засобами сенсорної інтеграції.

Ніна Луценко, фахівець КУ «ІРЦ» Талалаївської селищної ради, поділилась практичними аспектами використання технологій корекції, зокрема, методики Нумікон та паличок Кюізенера у роботі.

Свої напрацювання у застосуванні ідей педагогіки Карла Орфа, використанні “Орф-Інструментів” та елементів Body Percussion під час корекційно-розвиткової робити з дітьми з ООП представила Наталія Піка, фахівець КУ «ІРЦ» Новобілоуської сільської ради.

Марина Левчук, фахівець КУ «ІРЦ» Вертіївської сільської ради, презентувала учасникам власний досвід використання нейрографіки у корекційній роботі практичного психолога.

Фахівець КУ «ІРЦ» Ічнянської міської ради Інга Кацика запропонувала власне бачення практичного використання протоколу ABLLS-R при діагностиці та плануванні корекційної роботи.

Учасники обмінялись коментарями з приводу презентованих методів роботи та узгодили питання, які будуть висвітлюватись на подібних заходах у наступному році.

Усього у заході взяли участь 83 фахівці ІРЦ області.

Методист РЦПО

Оксана Шаркевич