Засідання обласної творчої групи педагогів закладів позашкільної освіти

29 листопада 2023 року відділом виховної роботи та позашкільної освіти Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К. Д. Ушинського на базі громадського простору «Вільна» проведено засідання обласної творчої групи педагогів закладів позашкільної освіти з теми «Організація та зміст діяльності закладів позашкільної освіти в сучасних умовах».

Інна Чистенко, психологиня, радниця голови Чернігівської ОВА з питань ментального здоров’я, висвітила тему ментального здоров’я та зазначила, що вибудова системи ментального здоров’я, – це і дозвілля, і духовна підтримка, культурні та спортивні заходи, все те, що люди, об’єднуючись, можуть створювати для підтримки себе та один одного, бути інтегрованими у суспільство.

Жанна Хлопіна, методист Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського, розкрила питання щодо ролі позашкільної освіти у вихованні особистості.

Руслана Кидиба, заступник директора «Обласна станція юних натуралістів», презентувала учасникам заходу досвід закладу щодо новацій в роботі.

Лідія Миронова, директор Деснянського позашкільного навчального закладу «Центр творчості дітей та юнацтва», надала методичні рекомендації щодо створення безпечного та сприятливого середовища для навчання дітей у закладі позашкільної освіти.

Олена Дорошенко, методист комунального позашкільного навчального закладу «Центр національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді», інформувала присутніх щодо військово-патріотичного виховання учнів в закладі позашкільної освіти в умовах війни.

Наталія Мулач, психологиня простору «Вільна» провела медитацію «Впевненість».

Під час «Відкритого мікрофону» підведені підсумки заходу.