Меню Закрити

Про фотоконкурс серед школярів в рамках акції «16 днів проти гендерно зумовленого насильства»

Директорат шкільної освіти направляє лист Представництва «ХАЙЕС ІНКОРПОРЕЙТЕД» в Україні щодо проведення фотоконкурсу серед школярів в рамках акції «16 днів проти гендерно зумовленого насильства».
Як відомо, щороку в усьому світі з 25 листопада до 10 грудня проводиться акція «16 днів проти гендерно зумовленого насильства», що має на меті привернути увагу до цієї теми й закликати долати будь-які прояви гендерно зумовленого насильства.
Гендерне насильство є грубим порушенням прав і свобод людини та породжує довгострокові наслідки для мільйонів людей у всіх куточках земної кулі. За даними Організації Об’єднаних Націй, сьогодні у світі налічується 1,3 мільярда постраждалих від сексуального насильства, і кожна третя жінка протягом свого життя зазнає насильства. Ці дані свідчать про те, що гендерне насильство є системним і поширеним порушенням прав людини в наш час. Ми всі маємо право на рівне ставлення, незалежно від гендерної приналежності, раси, етнічної та національної приналежності, релігії чи іншого статусу.
У рамках цьогорічної загальносвітової акції HIAS Ukraine проведе фотоконкурс серед школярів «Світ без гендерно зумовленого насильства», метою якого є додаткове звернення уваги шкільної спільноти на проблему гендерно зумовленого насильства в Україні.
Інформаційний лист

Лист Міністерства освіти і науки України від 27.11.2023 №4/4662-23 “Про фотоконкурс серед школярів в рамках акції «16 днів проти гендерно зумовленого насильства»”