Меню Закрити

До уваги!

Приватне акціонерне товариство «Українська фінансова житлова компанія» вже більше року успішно реалізує державну програму доступного іпотечного кредитування громадян України «єОселя» відповідно до Умов забезпечення приватним акціонерним товариством «Українська фінансова житлова компанія» доступного іпотечного кредитування громадян України, затверджених постановою Кабінету Міністрів України №856 від 2 серпня 2022 року (із змінами).
Програма «єОселя» передбачає простий та прозорий механізм заповнення та подання заявки на участь через мобільний додаток «Дія» та швидке отримання попереднього рішення банків-партнерів про готовність кредитувати заявника.
Умови програми «єОселя» передбачають пільгову ставку у розмірі
3% річних у гривні на іпотеку для педагогічних, наукових (науково-педагогічних) працівників закладів освіти державної або комунальної форми власності на весь строк надання кредиту. Строк кредитування – до 20 років при початковому внеску від 20% вартості квартири. Обрати житло працівники зазначеної категорії громадян мають можливість як на первинному, так і на вторинному ринках нерухомості.
Умови програми «єОселя» сприяють покращенню соціального захисту працівників освіти, наданню можливості поліпшення житлових умов, підвищенню престижу професії та заохоченню нових кадрів.

Лист Міністерства освіти і науки України від 21.12. 2023 № 1/20146-23 “Про програму забезпечення житлом «єОселя»”

Додаток 1

Додаток 2