Меню Закрити

Про міжнародний Хакатон у сфері Штучного Інтелекту

Повідомляємо, що учнівські команди з України отримали можливість взяти участь у міжнародному Хакатоні Teens in AI 2024 у сфері Штучного Інтелекту, який проводиться у більш ніж 40 країнах світу. TeensInAI2024 –  це можливість долучитися до світової спільноти майбутніх лідерів у галузі ШІ та представити свої проєкти на Global Demo Day, де учасники отримають цінні призи. Цього року змагання відбудуться також в Україні і пройдуть 8-10 березня.

До участі запрошуються команди державних та комунальних закладів освіти з 5-6 учасників, що складаються з учнівства віком від 12 до 18 років, та вчителів-менторів.

Знання англійської мови на рівні B1, обізнаність у сфері ШІ та ґрунтовні знання з математики / інформатики для учасників є обов’язковими.

Команди мають бути ґендерно-збалансовані (50+% складу команди мають бути дівчата). Реєстрація команд доступна за посиланням https://forms.gle/ciRKjwztE2BpwkvW9. Інформацію про кожного учасника команди необхідно заповнювати окремо, а в дужках біля прізвища потрібно вказати заклад освіти. Для вчителів інформатики та математики, які будуть супроводжувати учасників під час Хакатону (менторів), знання англійської мови на рівні B1-B2 є обов’язковим.

З додатковою інформацією для менторів можна ознайомитися за посиланням https://vse.ee/cfiy. Реєстрація менторів доступна за посиланням https://forms.gle/WbVJSFqGo2Sfvj7q7 .

Дедлайн подачі заявок – 02 лютого 2024 року. Оскільки Україна вперше бере участь у заході, кількість команд-учасниць обмежена до 8. Відбір команд здійснюватиме Організаційний комітет Хакатону. Захід реалізується за підтримки Мінцифри та Міністерства освіти і науки України.