Меню Закрити

27, 28 січня 2024 року відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад із фізики, німецької мови, математики та технологій (трудового навчання)

27 січня 2024 року – було проведено Всеукраїнську учнівську олімпіаду з фізики. В інтелектуальному змаганні взяли участь 28 команд із 29 територіальних громад, 2 закладів освіти обласного підпорядкування та закладу освіти приватної форми власності. 66 здобувачів освіти 8–11 класів протягом п’яти  годин демонстрували свої знання з фізики. У експериментальному турі здобувачам освіти були запропоновані авторські завдання, укладені  головою журі олімпіади.

27 січня – в області відбулася Всеукраїнська учнівська олімпіада з німецької мови. Учасниками олімпіади стали 24 учні 9–11 класів від 11 команд. До складу команд увійшли школярі з 11 територіальних громад області та 2 закладів освіти обласного підпорядкування. Протягом 2-х годин учасники виконували завдання двох турів: творчу письмову роботу та виконання тестових завдань відповідно до текстів.

28 січня – відбулася Всеукраїнська учнівська олімпіада з математики. В олімпіаді взяли участь 33 команди у складі 112 здобувачів освіти 7–11 класів від 32 територіальних громад області, 2 закладів освіти обласного підпорядкування. Школярі протягом чотирьох годин виконували завдання  достатнього рівня складності надіслані в день проведення олімпіади від Міністерства освіти і науки України.

28 січня – відбулася Всеукраїнська учнівська олімпіада з технологій (трудового навчання). Учасниками олімпіади стали 47 школярів 9, 11 класів із 25 територіальних громад області у складі 22 команд.

Протягом шести годин здобувачі освіти виконували завдання теоретичного та практичного турів. У теоретичному турі учням було запропоновано розробити проєктну документацію на виготовлення виробу відповідно до зазначених вимог, наданих моделей-аналогів та переліку конструкційних матеріалів.

У практичному турі з обслуговуючих видів праці виготовляли: маску для сну та аксесуар для зберігання швейного приладдя й інструментів (органайзер). Учасникам із технічних видів праці було запропоновано виготовлення краватки-метелика, як аксесуар одягу, з деревини; підставки для зубочисток.

Завдання для олімпіад із фізики, німецької мови та технологій (трудового навчання) були укладені предметно-методичними комісіями відповідно до рекомендацій Міністерства освіти і науки України та з урахуванням рівня складності завдань ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів.

Бажаємо учасникам подальшого інтелектуального зростання, вдалих виступів на олімпіадах, добробуту та миру!

Ваші здобутки наближають Україну до Перемоги!