Меню Закрити

Всеукраїнський конкурс до Міжнародного дня рідної мови

Національний Фестиваль «Код Нації» спільно з проєктом «Про Мову» оголошує проведення Всеукраїнського конкурсу до Міжнародного дня рідної мови, який відзначається 21 лютого.

Головною метою Конкурсу є сприяння розвитку української мови шляхом популяризації її культурного надбання в суспільстві; заохочення представників усіх верств населення до вивчення української мови, утвердження її як головного чинника існування нашої нації; розвиток творчих та інтелектуальних здібностей учасників Конкурсу. Підтримка Збройних сил України благодійними внесками учасників.

Усі охочі зможуть подати на Конкурс свої творчі проєкти в п’яти номінаціях:

  • Образотворчі роботи
  • Відеороботи
  • Фотокросинг
  • Есе на тему «Мовне питання»
  • Мовні меми

Заявки на Конкурс можна подати на сайті: https://mova.kod-natsii.com від 05.02 до 25.02, оцінювання творчих проєктів − до 29.02,  оголошення переможців Конкурсу відбудеться 01 березня на офіційних сторінках Фестивалю в соціальних мережах.

Для інших знавців солов’їної Освітня платформа Фестивалю проводитиме Тестування на   рівень володіння українською мовою.

Зареєструватись для проходження тестування можна на сторінці: https://mova.kod-natsii.com/test/ від 05.02 до 23.02; пройти тестування від 26.02 до 29.02; дізнатись попередні результати від − 01 березня.

Детальніше про умови участі та Положення на сайті Конкурсу: https://mova.kod-natsii.com