Меню Закрити

Ірина Грищенко взяла участь у обласному вебінарі «Ключові навички офлайн безпеки вихованців у воєнний час. Як навчити їх безпечної поведінки»

08 лютого 2024 року заступник директора навчально-методичного центру психологічної служби у системі освіти Чернігівської області Ірина Грищенко взяла участь у обласному вебінарі «Ключові навички офлайн безпеки вихованців у воєнний час. Як навчити їх безпечної поведінки». Захід організовано та проведено комунальним позашкільним навчальним закладом  «Чернігівський обласний палац дітей та юнацтва» для педагогів закладів позашкільної  освіти Чернігівської області.

Завідуюча інформаційно-методичним відділом Чернігівського обласного Палацу дітей та юнацтва Наталія П’яткова відкрила захід та наголосила на важливості дотримання правил офлайн безпеки у воєнний час.

Ірина Грищенко, заступник директора навчально-методичного центру психологічної служби у системі освіти Чернігівської області, висвітлила питання «Психологічна підтримка дитини з боку педагога в умовах війни» та провела практичне заняття «Запобігання психологічних травм та знаходження у тривалій стресовій ситуації».

Віктор Добриця, викладач навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області, акцентував увагу на плані реагування на надзвичайні ситуації керівника гуртка у воєнний час та можливих джерелах небезпеки.

Методист Чернігівського обласного Палацу Олександр Шкуренко висвітлив питання «Дозвілля та розвиток вихованців під час перебування в укритті, вимоги до безпеки під час проведення ігор та занять у разі оголошення повітряної тривоги».

Учасники семінару обговорювали актуальні питання позашкільної освіти. Участь у заході взяли 58 педагогічних працівників Чернігівської області.