Меню Закрити

Проведено обласний вебінар для вчителів математики закладів загальної середньої освіти

12–13 лютого 2024 року на базі Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського проведено обласний вебінар для вчителів математики закладів загальної середньої освіти «Сучасні підходи до змісту і методики розвитку логічно-математичної компетентності вчителів математики».

Наталія Євтушенко, доктор педагогічних наук, доцент кафедри природничо-математичних дисциплін та ІКТ в освіті ЧОІППО імені К.Д. Ушинського звернула увагу на необхідності здійснення неперервного професійного розвитку вчителів, зокрема підвищення рівня  логічно-математичної компетентності. Також нею були висвітлені питання щодо особливостей формування логічно-математичної компетентності учнів у початковій школі та реалізації логічних змістів у шкільній математичній освіті (базова середня освіта).

Юлія Вовк, старший викладач кафедри природничо-математичних дисциплін та ІКТ в освіті ЧОІППО імені К.Д. Ушинського ознайомила учасників вебінару з методами розв’язування задач на розрізання й зафарбовування, розглянула можливості використання на уроках математичних ломиголовок, кросвордів, судоку, як елементу, що сприяє розвитку логічного мислення учнів.

Дарина Васильєва, головний редактор журналу «Математика в рідній школі», старший співробітник Інституту педагогіки НАПН України, вчитель математики, логіки, фізики Київського ліцею «Престиж» доповіла, як співавтор факультативного курсу «Логіка 5-7», щодо змісту та особливостей реалізації цього курсу на практиці.

Валерій Ракута, старший викладач кафедри природничо-математичних дисциплін та ІКТ в освіті ЧОІППО імені К.Д. Ушинського поділився інформацією з проблеми використання штучного інтелекту та динамічних комп’ютерних моделей для розвитку логічно-математичної компетентності вчителів.

Усім учасникам навчання передані в електронній формі методичні матеріали вебінару та видані сертифікати про підвищення кваліфікації обсягом 12 годин (0,4 кредиту ЄКТС).