Меню Закрити

Вебінар педагогів закладів позашкільної освіти

14 лютого 2024 року відділом виховної роботи та позашкільної освіти на базі Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського проведено обласний вебінар педагогів закладів позашкільної освіти з теми «Моделювання професійної діяльності педагогів закладів позашкільної освіти: поради, ідеї, практики».

Ірина Лисенко, проректор Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені  К.Д. Ушинського, відкрила вебінар та висвітила питання щодо змін в  атестації педагогічних працівників у 2024 році.

Наталія Косенко, головний спеціаліст відділу інституційного аудиту управління Державної служби якості освіти у Чернігівській області, зосередила увагу на питанні формування внутрішньої системи якості освіти у закладах позашкільної освіти.

Наталія Дягло, начальник відділу дошкільної, позашкільної освіти, оздоровлення та виховної роботи Управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації, звернула увагу присутніх на рівний доступ до позашкільної освіти дітей та молоді з різних верств населення.

Жанна Хлопіна, методист Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського, розкрила питання щодо професійної підготовки педагогів закладів позашкільної освіти в умовах війни.

Ірина Василенко, завідуюча відділу Чернігівського обласного Центру науково-технічної творчості учнівської молоді, інформувала присутніх щодо використання інформаційно-комунікаційних та цифрових технологій в освітньому процесі закладу позашкільної освіти.

Руслана Кидиба, заступник директора комунального закладу «Обласна станція юних натуралістів», презентувала досвід закладу щодо сучасних тенденцій в теорії і практиці екологічного виховання.

Людмила Бєлогура, заступник директора Чернігівського обласного Палацу дітей та юнацтва, повідомила про успіхи, досягнення вихованців та  педагогів закладу.

Інна Чистенко, психологиня, радниця голови Чернігівської ОВА з питань ментального здоров’я, висвітила тему дієвих вправ психологічної допомоги і підтримки. В своєму виступі зазначила про важливість опанування техніками самодопомоги, запропонувала вправу для подолання стресу.

Світлана Ушак, заступник директора КПНЗ «Центр національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді», зупинилась на формах і методах організації туристично-краєзнавчої роботи в закладі позашкільної освіти.

Під час «Відкритого мікрофону» обговорено питання атестації педагогічних працівників.